Herman Miller Mirra 2 – fotel, który porusza się wraz z Tobą

Na komfort pracy przy komputerze wpływa wiele czynników. Najważniejszym z nich jest fotel. Pracownicy biurowi muszą dbać o utrzymanie prawidłowej postawy, ponieważ od tego zależy zdrowie ich kręgosłupa. Właśnie dlatego przy wyborze siedziska trzeba zwrócić uwagę na szereg elementów, od których zależy komfort i bezpieczeństwo pracy. Zwłaszcza, że w biurze spędzamy średnio 40 godzin tygodniowo.

Fotel biurowy – zwróć uwagę na najważniejsze parametry

Współczesny model pracy wymaga od pracowników mobilności. Nawet jeśli to praca siedząca. Z tego powodu coraz więcej przedsiębiorców wybiera krzesła na kółkach. Bezpieczeństwo zapewnia pięcioramienna podstawa, dzięki której możemy swobodnie poruszać się po biurze. Kiedy istnieje konieczność sięgnięcia po niezbędne narzędzie pracy, które znajduje się poza zasięgiem w pozycji podstawowej, warto korzystać z fotela dającego możliwość obrotu. Istotne znaczenie ma regulacja wysokości. Przeciętnie powinna mieścić się w przedziale 40-50 cm od podłoża, jednak wiele zależy od wzrostu siedzącego i jego upodobań. Dobrze, gdy mamy możliwość dopasowania krzesła do siebie. Regulacji powinny też poddawać się podłokietniki, które stanowią odciążenie dla osób piszących na klawiaturze. Wygodny fotel biurowy będzie miał odpowiednie oparcie, sprzyjające utrzymaniu prawidłowej postawy. Zwrócić uwagę należy też na materiał. Nie powinien on utrudniać odprowadzania ciepła.

Herman Miller Mirra 2 – dlaczego to dobry wybór?

Wśród propozycji producentów mebli dużą popularnością cieszy się wyposażenie biurowe marki Herman Miller. Mirra 2 to interesująca pozycja. Fotel porusza się wraz z użytkownikiem, reagując nawet na najmniejsze ruchy ciała. Użytkownik ma możliwość personalizacji układu siedziska i oparcia. Natomiast mechanizm pochylania umożliwia płynne przejście od pozycji zrelaksowanej do wyprostowanej. Możesz dowiedzieć się o tym więcej na stronie https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-mirra-2-chair/. Herman Miller Mirra 2 posiada dwie wersje oparcia do wyboru, dzięki czemu można wybrać wariant dostosowany do potrzeb różnych form pracy.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *